Bříško, bříško, kdo v Tobě bydlí?

Miriam Pešková

Dětská kniha Bříško, bříško, kdo v Tobě bydlí provází čtenáře prenatálním vývojem dítěte od samotného početí až po porod. Autorka citlivým a nenásilným způsobem seznamuje čtenáře s jednotlivými stupni vývoje lidského plodu. Oběma - autorce i ilustrátorce knihy - se v každé z devíti kapitol podařilo láskyplně ukázat přeměnu oplodněného vajíčka v děťátko, v jedinečnou lidskou bytost. Kniha Bříško, bříško, kdo v Tobě bydlí podporuje charitativní projekt Nadace Naše dítě. 

Předmluvu do knihy napsala Zuzana Baudyšová

Bříško, bříško, kdo v tobě bydlí

KOUPIT KNIHU
Doporučená cena:


Druh:
Autor:
EAN:
ISBN:
Počet stran:
Vazba:
Rok vydání:
Jazyk vydání:
Rozměry knihy:
Ilustrace::

99 Kč
chcete tuto knihu za výhodnější cenu?

Kniha
Miriam Pešková
9788090390010
978-80-903900-1-0
36
vázaná
2008
český
210x240 mm

 


 

Ukázky z dětské knihy

   

Více o knize

Je určena dětem od tří let a velmi potěší maminky, které již potomka mají a čekají dalšího. Dospělý mohou snadno pomocí básniček v knížce vysvětlit malému zvědavci, kdy bráškovi nebo sestřičce začínají růst vlasy, ve kterém měsíci se vyvíjí sluch, hmat a od kdy má miminko hlavní úkol především sílit a přibývat na váze a další. Kniha byla konzultována s odborníky z oblasti gynekologie a porodnictví, díky kterým kapitoly přesně odpovídají fyziologickému vývoji plodu. 

Kniha je vhodná nejen pro děti, ale i budoucí maminky, rodiče, tatínky i pedagogy. Kniha Bříško, bříško, kdo v Tobě bydlí 
nenechává nikoho na pochybách, že zrození nového života je největším zázrakem na Zemi. 

Recenze

Mohlo by Vás zajímat

  • Článek, který vyšel o knize na serveru Novinky.cz si můžete přečíst. ​

  • Ocenění: Dětská kniha Bříško, bříško, kdo v Tobě bydlí? pomohla ohroženým dětem a v roce 2008 se umístila v anketě SUK dostala mezi TOP 10 nejoblíbenějších knih pro děti.

 

Knihy nakladatelství AMENIUS zakoupíte v internetovém  knihkupectví www.kosmas.cz nebo u všech dobrých knihkupců,