Spirála moudrosti CD

Jaroslava Urbanová

CD SPIRÁLA MOUDROSTI nabízí jedinečnou zvukovou podobu myšlenek  a  inspirovaných vizí naší přední jasnovidky Jaroslavy Urbanové. CD bylo natočeno podle stejnojmenné knihy. Její zvuková podoba osloví všechny, kteří hledají odpovědi na otázky po smyslu životní cesty a po jejím naplnění. Toto vzrušující prolnutí historie, přítomnosti i budoucnosti je umocněno skutečnou MOUDROSTÍ VĚKŮ. Zvukové podoby se ujali přední umělci a přátelé autorky, Jitka Molavcová, Alfred Strejček a kytarista Štěpán Rak, kteří v duchu jejího díla vytvořili nadčasovou nahrávku s využitím stejné inspirativní  spirituální metody.

 

Spirála moudrosti CD

KOUPIT CD
Doporučená cena:


Druh:
Autor:
Mluvené slovo:
EAN:
Hudba:
Nosič:
Rok vydání:
Jazyk vydání:
Celkový čas:
 

199 Kč
chcete toto CD za výhodnější cenu?

Audiokniha, CD
Jaroslava Urbanová
Alfred Strejček, Jitka Molavcová
8594155050017
Štěpán Rak
1 CD
2007
česky
56:46 minut

 

Ukázky z knihy

Více o CD

Proč máme dlouhá léta k životu a jenom okamžiky k rozhodnutí? Právě tuto otázku si kladli s Alfredem Strejčkem Štěpán Rak po přečtení knihy Spirály moudrosti  Jaroslavy Urbanové. Alfred má velký cit pro dramaturgii a právě umělecká zkratka je jeho doménou. A tudíž výběr, který z této knihy předkládá, má dramatickou křivku, tolik potřebnou k silnému uměleckému zážitku. U někoho přecházejí v přímé jasnozřivé vnímání, což je případ Jaroslavy Urbanové. Její skryté intuitivní a imaginativní sklony u ní objevil její manžel, legendární kytarový pedagog Štěpán UrbanJaroslava Urbanová, autorka této oblíbené knihy, je v odborných kruzích uznávána pro svoje jasnovidné schopnosti, které nesčetněkrát prokázala svými přesnými předpověďmi.

Recenze

Mohlo by Vás zajímat

 • Kmotrem CD Spirála moudrosti se stal profesor Radovan Lukavský. 
 • Kytarista Štěpán Rak o setkání s Jaroslavou Urbanovou řekl: Nikdy nezapomenu na první setkání s Jaroslavou Urbanovu. Bylo to v době, kdy jsem u jejího muže, pana  profesora Štěpána Urbana, studoval kytaru na PRAŽSKÉ STÁTNÍ KONZERVATOŘI. Byl to on, kdo mi pak podal pomocnou ruku, jež mne po léta provázela fascinujícím světem astrologických dobrodružství a mystických setkání a s intuicí jeho ženy Jaroslavy.
 • Spirála moudrosti Amenius  je k dostání také knižní podobě. Audionahrávka neobsahuje celou knihu, ale jen výběr knihy.
 • Spisovatelka, autorka knihy a CD Spirála moudrosti Jaroslava Urbanová byla hostem ranního vysílání Českého rozhlasu Dvojka
 

Seznam skladeb:

 1. Úvod (poslechněte si ukázku)
 2. Ammé
 3. Edison
 4. Andersen
 5. Mozart
 6. Svítání
 7. Chceš-li v sobě zničit hřích, znič špatné přání
 8. Tibetský klášter (poslechněte si ukázku)
 9. O snech (poslechněte si ukázku)
 10. Trvejme na lásce
 11. Franz Lizst
 12. Závěr
 13. Otázky a odpovědi (poslechněte si ukázku)
 
Žánr: mluvené slovo, motivační knihy, tajemno, audiokniha, duchovní, moudrost,

 

Knihy nakladatelství AMENIUS  zakoupíte v internetovém knihkupectví www.nejctenejsiknihy.cz  nebo u všech dobrých knihkupců.