Kniha Povídání vlčí mámypřejít do eshopu

Dětská kniha Povídání vlčí mámy, to jsou barevně ilustrované pohádky nejen pro děti a jejich rodiče. Kniha je určena k zamyšlení všem lidem každého věku. Krásné pohádkové příběhy nabízejí čtenářům způsob, jak objevovat krásy života,...

Povídání vlčí mámy, to jsou barevně ilustrované pohádky nejen pro děti a jejich rodiče. Kniha je určena k zamyšlení všem lidem každého věku. Krásné pohádkové příběhy nabízejí čtenářům způsob, jak objevovat krásy života, jak se z něj nejvíce radovat, jak dělat radost druhým. Tato kniha pohladí čtenáře nejen na duši, ale i na srdci. První příběh vypráví o zajíčkovi, který šel hledat štěstí. Co myslíte - našel ho nakonec? A kde?

O autorovi

Devětadvacetiletý pedagog z Ostravské univerzity Karel Pavlica napsal knihu bajek Povídání vlčí mámy, která se ve středu křtila v ostravském Domě knihy Librex. Vydalo ji nakladatelství Amenius, řekl agentuře Mediafax autor.

Už jsem se dříve pokoušel vydat nějaké knihy, ale u většiny nakladatelství jsem neprorazil s tím, že jsem málo známý. Až jsem našel nakladatelství Amenius. Teď připravuju knihu pohádek pro dospělé, řekl Pavlica. Prozradil také, že první bajku napsal, když potřeboval sdělit, co se mu přihodilo, a přitom nechtěl uvádět konkrétní postavy. Ale příběh v knize není. Nejde zrovna o povídání pro děti, vysvětlil  Pavlica.

Autora potěšil výběr ilustrátora, kterým je Ladislav Pálka. Spojení veselých, barevných obrázků a chytrého textu ocenily i kmotry Pavlicovy prvotiny, moderátorky Dobrého rána České televize Ostrava Kateřina Huberová a Miss Europe  Monika Žídková .

Tuto knihu Povídání vlčí mámy koupíte v knihkupectví a na internetových stránkách nakladatelství Amenius.

 

PetraC
zdroj: ChytráŽena.cz