Kniha Spirála moudrosti nakladatelství Amenius

Snad každý z nás se někdy ocitne na rozcestí, před otázkami, na něž nezná odpovědi. Některé naše prožitky zdánlivě nemají logické vysvětlení. Setkáváme se s lidmi, kteří jsou nám důvěrně známí, třebaže je vidíme prvně, procházíme ulicí a přesně víme, co je za prvním rohem, ačkoli jsme v cizím městě.

Snad každý z nás se někdy ocitne na rozcestí, před otázkami, na něž nezná odpovědi. Některé naše prožitky zdánlivě nemají logické vysvětlení. Setkáváme se s lidmi, kteří jsou nám důvěrně známí, třebaže je vidíme prvně, procházíme ulicí a přesně víme, co je za prvním rohem, ačkoli jsme v cizím městě. Tomuto fenoménu se říká dejá vu a je statisticky prokázáno, že se přihodí sedmi lidem z deseti. Je možné vysvětlit tento jev reinkarnací? Je naše duše nesmrtelná, stěhuje se a převtěluje, dostáváme se na svět opakovaně, abychom se poučili z vlastních chyb a očistili? Za oponu tajemných souvislostí můžeme nahlédnout prostřednictvím duchů géniů v knize Spirála moudrosti, kterou vydalo nakladatelství Ameniuspřejít do eshopu


Autorkou nevšedního dílka je Jaroslava Urbanová. Tato drobná žena pracovala celá léta jako hudební pedagožka, ale v odborných kruzích je zároveň uznávaná pro své jasnovidné schopnosti, jež nesčetněkrát potvrdila svými přesnými předpověďmi. Je členkou Theosofické společnosti U. S. A. v kalifornské Pasadeně, spolupracovala s celou řadou institucí, které se zabývají studiem paranormálních jevů a parapsychologie. Její zvláštní nadání jí umožňuje vidět to, co nám, běžným smrtelníkům, zůstává skryto.


Podle knihy Spirála moudrosti vzniklo i dramaticky zpracované stejnojmenné CD, na jehož nahrávce se podíleli Jitka Molavcová, Alfred Strejček a kytarový virtuoz i znalec numerologie - Štěpán Rak.

zdroj: týdeník SPIRIT, číslo 43/2008 ročník 19 /vyšlo 24.října 

Publikováno 25. 10. 2008