O nakladatelství Amenius

Knižní Nakladatelství Amenius se věnuje  vydávání knih pro děti a mládež i a knih pro dospělé.  Pokud rádi píšete, neváhejte nám zaslat svůj rukopis. Pro ty, kterým se líbí naše knihy a chtěli byste s námi spolupracovat, pomoci nám nebo nás nějak podpořit, napište nám

Kde koupíte naše knihy?

 V internetovém knihkupectví Kosmas 

nebo v knihkupectví  Knihy DobrovskýKnihcentrum, NeoluxorKanzelsberger, ale i u dalších dobrých knihkupců po celé ČR. Na Slovensku např. na www.martinus.sk nebo www.sirion.sk
Knihkupectví Kanzelsberger, nebo Knihy Dobrovský umožňují naše knihy objednat pohodlně přes web a vyzvednout pak následně na jejich prodejně (přímo v kamenných knihkupectví).

Jiná knihkupectví mají naše knihy  na skladě (a pokud je zrovna nemají, tak Vám je rádi na požádání doobjednají.)  Doporučujeme vždy si ověřit dostupnost konkrétního titulu na dané prodejně telefonicky!  Vybraná knihkupectví nemusí mít na všech prodejnách všechny tituly s ohledem na kapacitu prodejny skladem, ale jsou schopni titul doplnit v řádově 3-5 pracovních dnů. 

Pro ty, kteří nemají v dosahu žádné knihkupectví, nabízíme zaslání našich knih nebo CD z našeho nakladatelství Amenius poštou nebo kurýrem. Knihy zasíláme na dobírku nebo po obdržení platby převodem na náš účet.