Úspěchy a ocenění

Dětská kniha pomohla ohroženým dětem

Kniha  Bříško, bříško, kdo v tobě bydlí? autorky Miriam Peškové provází malé i velké čtenáře prenatálním vývojem dítěte od početí po porod a seznamuje je s vývojem plodu. Ředitelka nadace Zuzana Baudyšová se společně s moderátorkou Radkou Kocurovou stala v roce 2008 kmotrou knihy a autorka, paní Miriam Pešková se vzdala autorského honoráře ve prospěch Nadace Naše dítě a jejích projektů na ochranu dětí. Kniha autorky Miriam Peškové se podle ankety čtenářů SUK dostala mezi TOP 10 nejlepších knih pro děti za rok 2008. Autorce velmi gratulujeme a knihu můžeme všem doporučit.

Knihu „Bříško, bříško, kdo v tobě bydlí?" lze zakoupit u všech dobrých knihkupců po celé ČR (v prodejnách Kosmas,  Kanzelsberger, Neoluxor, také u všech dobrých knihkupců po celé ČR) nebo přímo u nakladatelství Amenius.

Knihu, jejíž autorka pomohla ohroženým dětem, nadace čtenářům doporučuje.

Zdroj: Nadace Naše dítě

29.3.2010

 

Dětská kniha nakladatelství Amenius Jak zvířátka pekla koláče v Dobrém ránu České televize

Martina Kavková - autorka nové knihy Jak zvířátka pekla koláče byla hostem Dobrého rána České televize. Rozhovor s autorkou si můžete prohlédnou ze záznamu zde: video. Knihu vydalo nakladatelství Amenius.

Knihu Martiny Kavkové Jak zvířátka pekla koláče zakoupíte u všech dobrých knihkupců po celé ČR.

Více z  této události naleznete v naších aktualitách.


přejít do eshopu