Křest knihy Bříško, bříško, kdo v tobě bydlí?

Zuzana Baudyšová a Radka Kocurová pokřtily knížku o prenatálním vývoji dětí, kterou vydalo nakladatelství Amenius.

Ředitelka nadace se společně s moderátorkou Radkou Kocurovou stala kmotrou knihy „Bříško, bříško, kdo v Tobě bydlí?". Kniha  provází malé i velké čtenáře prenatálním vývojem dítěte od početí po porod a  spolu s ilustracemi od Kristiny Küblbeckové, vysvětluje dětem, jak přišly na svět. Kniha je určena dětem od tří let a velmi potěší maminky, které již potomka mají a čekají dalšího. Autorka Miriam Pešková se rozhodla věnovat autorský honorář ve výši 36 135,- Kč Nadaci Naše dítě

Autorku knihy těší, že její práce tímto získává další rozměr. „Vážím si práce, kterou Nadace Naše dítě odvádí na poli ochrany dětí. Protože mi honorář za knížku doslova spadl do klína shůry, rozhodla jsem se, že tyto prostředky věnuji nadaci, aby pomohly potřebným dětem, které se ocitly v ohrožení," dodává Pešková.

Šek byl v průběhu křtu předán ředitelce nadace Zuzaně Baudyšová a je určen na podporu aktivit v rámci kampaně „Dejme týrání dětí červenou kartu!", kterou se nadace snaží snížit počty fyzicky a psychicky týraných dětí.

„Velmi si vážíme rozhodnutí paní Peškové věnovat autorský honorář Nadaci Naše dítě na pomoc dětem v těžkých životních situacích a plně si uvědomujeme důvěru, kterou v nás tímto vkládá," říká ředitelka nadace.

Slavnostního křtu se zúčastnil kromě dalších hostů také moderátor Alfred Strejček a s hudebním vystoupením Lenka Filipová, dále PhDr. Karel Humhal. Více informací o knize a křtu se dozvíte z  tiskové zprávy.

 

  Křest dětské knihy nakladatelství Amenius Bříško, bříško, kdo v tobě bydlí? Zuzana Baudyšová, Radka Kocurová, Lenka Filipová, Alfred Strejček, Karel Humhal, Július Korec, Miriam Pešková
Předání šeku ve prospěch Nadace Naše dítě na křtu nakladatelství Amenius knihy Bříško, bříško, kdo v Tobě bydlí? 
 

Křest dětské knihy  Bříško, bříško, kdo v Tobě bydlí?

Radka Kocurová kmotra knihy Bříško, bříško, kdo v tobě bydlí?
 

 

Knihu si můžete zakoupit v našem internetovém knihkupectví nakladatelství. 

 

KOUPIT KNIHU