Nová kniha Tajemný život sněhuláků aneb Příhody sněhuláka Sněhošlápka a jeho kamarádů

Nová kniha nakladatelství Amenius. Zakoupíte jí  na www.amenius.cz nebo u všech dobrých knihkupců. Kniha vychází v edici: Knihy pro děti a mládež.

Kdo by si nepamatoval, jak si jako malé dítě stavěl sám, s kamarády anebo rodiči svého sněhuláka. Bílý stojící mužíček pak svým úsměvem těší děti i kolemjdoucí. Napadlo Vás někdy položit si otázku, jaký život opravdu mají sněhuláci? Víte, co třeba dělají v noci, když spíme anebo když je nevidíme?

Jeden takový hezký příběh o velkém kamarádství Honzíka a sněhuláků přináší nová kniha pro děti „Tajemný život sněhuláků aneb Příhody sněhuláka Sněhošlápka a jeho kamarádů“ autorů Bohumíra a Radomíra Sochy.

Kniha děti zavede do tajemného života sněhuláků, do světa fantazie, a potěší tak ne jednoho čtenáře. 

Naši hrdinové zažijí mnoho příhod, mikulášskou nadílku, Štědrý den, Silvestr a další příběhy, které Vás přimějí k zamyšlení. 

Všichni ti, kdo mají rádi obrázky, si u každého příběhu najdou ten svůj. Celá kniha je velmi hezky barevně ilustrována ilustrátorem Miroslavem Růžkem, který knihu velmi hezky svými kresbami oživil. 

A tak milí čtenáři, malí či velcí, ať se Vám všem „Tajemný život sněhuláků“ líbí!

Knihu vydává  nakladatelství Amenius a zakoupíte jí  na www.amenius.cz nebo u všech dobrých knihkupců.

/cs/knihy/pro-deti-a-mladez/tajemny-zivot-snehulaku-aneb-prihody-snehulaka-snehoslapka-a-jeho-kamaraduVíce o knize se můžete dočíst  zde.