Pozvánka na křest knihy Bříško, bříško, kdo v tobě bydlí?

Pozvánka na křest knihy Bříško, bříško, kdo v Tobě bydlí? AmeniusZuzana Baudyšová kmotrou nové knihy spisovatelky Miriam Peškové. Přijměte naše pozvání na křest knihy s názvem „Bříško, bříško, kdo v tobě bydlí" autorky Miriam Peškové, který se koná ve středu 18. června od 17 hodin v Restauraci Mánes, Masarykovo nábřeží 250, Praha 1.

Zuzana Baudyšová kmotrou nové knihy spisovatelky Miriam Peškové Bříško, bříško, kdo v tobě bydlí?

Přijměte naše pozvání na křest knihy s názvem „Bříško, bříško, kdo v tobě bydlí" autorky Miriam Peškové, který se koná ve středu18. června od 17 hodin v Restauraci Mánes, Masarykovo nábřeží 250, Praha 1. Knihu vydává nakladatelství Amenius.

Autorka Miriam Pešková věnuje svůj honorář Nadaci Naše dítě na podporu aktivit proti týrání dětí.

Kmotrami knihy jsou ředitelka Nadace Naše dítě Zuzana Baudyšová a moderátorka Radka Kocurová, která je společně s fotbalistou Tomášem Rosickým také patronkou kampaně Nadace Naše dítě s názvem „Dejme týrání dětí červenou kartu!".

Slavnostním křtem provází: Alfred Strejček

Hudební vystoupení: zpěvačka Lenka Filipová

Účast přislíbil také PhDr. Karel Humhal, klinický psycholog.

Kniha Bříško, bříško, kdo v tobě bydlí?

Kniha je určena pro děti od tří let a velmi potěší maminky, které již potomka mají a čekají dalšího. Mohou snadno pomocí básniček v knížce vysvětlit malému zvědavci, kdy bráškovi nebo sestřičce začínají růst vlasy, ve kterém měsíci se vyvíjí sluch, hmat a od kdy má miminko hlavní úkol především sílit a přibývat na váze a další. Kniha byla konzultována s odborníky z oblasti gynekologie a porodnictví, díky kterým kapitoly přesně odpovídají fyziologickému vývoji plodu.

Za nakladatelstvé Amenius Július Korec