Pošlete nám rukopis

Pokud nám chcete nabídnout svůj rukopis, neváhejte!

Nevadí nám, jestli jste začínající autor nebo zkušený spisovatel. Všichni u nás mají stejnou šanci! Prosíme, respektujte to, že pokud k nám zasíláte rukopis, neměli byste ho v danou chvíli nabízet současně nikde jinde. Držte se daných informací v přiloženém formuláři

V současné době nepřijímáme nové rukopisy do 31.3.2017

Požadované informace:

  • Jméno a příjmení
  • Telefon a e-mail
  • Charakteristika a stručný obsah díla
  • Věková skupina čtenářů
  • Žánr díla / Pohádky, beletrie, dobrodužná, duchovní, kuchařka
  • Rozsah díla
  • Byla kniha již vytištěna? Ano/Ne
  • Předchozí zkušenosti/bibliografie
  • Jde o rukopis nebo námět? Rukopis /Námět
  • Příloha

K odesláni můžete využít náš formulář níže.

Po přijetí Vašeho rukopisu našim pracovníkem Vám pošleme potvrzující e-mail. Do té doby rukopis čeká. Na posouzení rukopisu si vyhrazujeme  4 měsíce. Pokud po této době nedostanete žádnou odpověď, prosíme, připomeňte se nám!

Zaručujeme Vám naprostou diskrétnost při práci s Vašimi daty za účelem komunikace. Vaše data jsou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů (č. 101/2000 Sb.)


Důležité informace pro ty, kteří nám chtějí poslat rukopis Českou poštou.
Využijte prosím pro zaslání rukopisů, pokud to bude možné, raději tento náš elektronický formulář pro autory, případně můžete rukopis s přílohou poslat v elektronické podobě na e-mail nakladatelství Amenius. Pokud od Vás budeme potřebovat doplnění dalších informací (texty, ilustrace), ozveme se Vám!

Jestli nám přece jenom budete chtít poslat rukopis Českou poštou, je lepší nám nejprve zavolat a domluvit se. V tomto případě následně přiložte k rukopisu (na CD či vytištěném) obálku potřebné velikosti s čitelně nadepsanou zpáteční adresou a poštovní známku odpovídající hodnoty. Je to nutné pro případ zamítnutí rukopisu. V případě, že nebude náš požadavek splněn, rukopis bude po přečtení skartován. Není v našich možnostech vracet všem na naše náklady nevyžádané rukopisy. V tomto případě tedy upozorňujeme, že tištěné rukopisy či nosiče, které si sami poštou nevyžádáme – nevracíme! 
 

Důležité upozornění:
Neposílejte nám originály! Rukopis, který nám posíláte v tištěné podobě poštou, musí být psaný na počítači nebo na psacím stroji. Rukopisy psané rukou nečteme.
Děkujeme za pochopení.

Vaše nakladatelství Amenius

Pošlete nám svůj rukopis - odesílací formulář

Pohádky, beletrie, dobrodužná, duchovní, kuchařka
Předpokládaný počet normostran (1800 znaků na 1 stranu); pokud nepíšete na počítači, uveďte počet vytištěných stran rukopisu.
Maximální počet vybraných souborů: 4